Volné pracovní místo  ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO ÚDRŽBY! 1 SMNA AŽ 55 000- CZK

Vzdělání Vyučení
Hrubá mzda 45 000–55 000 Kč / měsíc

Jsme ryze Česká společnost zabývající se výrobou automobilových součástek. Mezi naše zákazníky se řadí výrobci prémiových značek automobilů BMW Mercedes Audi Peugeot Porsche a Bentley. Výrobní společnost se stále rozrůstá a proto hledáme nové kolegy do týmu!

Náplň práce:

  • vedení týmu techniků
  • komunikace s externími dodavateli
  • správa vozového parku a areálu společnosti
  • zastupování vedoucího údržby v době nepřítomnosti
  • správa energetického managementu
  • zajišťování havárií a správa chodu společnosti

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • zkušenost s vedením lidí
  • aktivní znalost AJ
  • řidičský průkaz sk.B

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • pružná pracovní doba
  • moderní pracovní prostředí
  • prostor pro vlastní seberealizaci
  • profesní školení

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat!