Volné pracovní místo  Zažij rok s jinak !!!

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

Koho hledáme pro placenou práci teamleadera?
Pro získávání nových mimopražských příznivců v roce 2012 hledáme klíčové hráče do role teamleaderů, kteří zajistí úspěch celé kampaně!

Nabízíme možnost získat manažerskou praxi ve vedoucí pozici spolu se zkušenostmi v projektovém řízení. Nezáleží nám na předchozích pracovních zkušenostech!
Co bude Vaším úkolem, pokud Vás vybereme?
Vaším úkolem bude vést svůj tým k zisku nových příznivců a sám jim v tom půjdete příkladem.

Více na <a href=" použijte odpovědní formulář title="Greenpeace"> Zažij rok Jinak!!! </a>

Požadujeme

  • Cílevědomost, nadhled, smysl pro humor, zodpovědnost a vytrvalost
  • Pozitivní vztah k ochraně životního prostředí
  • Ochotu pracovat na ulici
  • Ochotu denně cestovat
  • Ochotu k občasné práci i o víkendech
  • Ochotu prožít rok 2012 s Greenpeace
  • Zkušenost s Greenpeace nebo face2face fundraisingem vítána

Nabízíme

  • Trénink vedoucích a manažerských dovedností
  • Možnost vést až tři týmy frontlinerů ve třech různých městech v okolí Prahy
  • Příležitost získat bez praxe hodnotný zápis do CV
  • Zisk perfektních komunikačních a motivačních dovedností
  • Fixní a výkonové ohodnocení (20 000,- při 2 fungujících městech)
  • Možnost přímo se podílet na dobrovolnické, akční a kampaňové práci naší pobočky

Jiná sdělení

Motivační dopis a CV spolu s fotografií pošlete prosím pomocí volby "odpovědět". Děkuji