Zařazeno v oborech:
Pojišťovnictví, Obchod, nákup, prodej
Pozice:
Pojišťovací poradce
Lokalita:
Liberec
Může se Vám hodit:
Pojišťovací poradce Liberec

Volné pracovní místo Zdravé sebevědomí, samostatnost, zodpovědnost

aktivní
Eva Strnadová
Místo pracoviště
Liberec
Pracovní poměr
Zkrácený úvazek
Vzdělání
SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

Charakteristika pracovní činnosti

vedete obchodní jednání s klienty
spolupracujete při zavádění nových produktů na trh
stanete se odborníkem v oblasti pojišťovnictví
pracujete tak, jak Vám to časově vyhovuje
finanční ohodnocení si ovlivňujete vlastní výkonností
máte reálnou možnost nadstandardních příj­mů

Požadujeme

Odborné a osobnostní předpoklady

velmi dobré komunikační schopnosti, reprezentativní vystupování
touhu vítězit
dobré prodejní dovednosti
hledání další příležitosti k rozvoji, chuť vzdělávat se a růst
chuť nezávisle pracovat a nadprůměrně vydělávat
samostatnost, zodpovědnost
obchodní zkušenosti jsou vítány
minimálně SŠ vzdělání, řidičský průkaz sk.„B“

Nabízíme

Nabízíme

komplexní systém vzdělávání a tréninků, vstupní odborné zaškolení a vedení
zajímavou a zodpovědnou práci v každodenním kontaktu s klientem
reálnou možnost osobního a profesního růstu
možnost dalšího profesního rozvoje v oblasti uceleného finančního poradenství
reklamní podporu
možnost účasti na zahraničních zájezdech v rámci systému soutěží
prostředky potřebné k výkonu pojišťovacích činností
příspěvek na koupi výpočetní techniky
výhodné tarify a speciální promo akce mobilního operátora
širokou nabídku pojistných a dalších finančních produktů
Zařazení na agentuře dle místa bydliště, nebo dle dohody.

Jiná sdělení

Práce na ŽL.

Podobné nabídky práce

KLIENTSKÝ PORADCE (příjem 20 - 40.000,-)
Česká pojišťovna, hledá pro svoji dceřinou společnost ČP Distribuce, vhodné kandidáty na pozici Klientský poradce České pojišťovny. Náplň práce: - vyhledávání nových obchodních příležitostí - vytváření a správa vlastního portfo ...
Česká pojišťovna a.s. Česká republika Plný úvazek, Práce na ŽL
aktivní
POJIŠŤOVACÍ SPECIALISTA - správce kmene
Pracovní náplň: Vedení obchodních schůzek. Poskytování poradenství a služeb. Aktivní správa kontaktů z přiděleného kmene. Požadavky: SŠ vzdělání, samostatnost, dobré komunikační schopnosti. Nabízíme: garantovanou fixní odměnu + p ...
Roman Macháč Felberova 4/8, Liberec Plný úvazek