Volné pracovní místo  Zdravotní asistentka do neurologické ordinace v Liberci!

Vzdělání SŠ s maturitou
Hrubá mzda 40 000–42 000 Kč / měsíc

Jsme ambulantní zdravotnické zařízení s bohatými zkušenostmi v poskytování pracovnělékařských služeb a léčebné péče.
Naše zkušenosti spadají již do roku 1995. Aktuálně hledáme do našeho týmu kolegu/kolegyni na pozici ZDRAVOTNÍ SESTRA SPECIALIZOVANÁ!

Co budete dělat?
-Komplexní základní nebo specializovaná zdravotně-ošetřovatelská péče
-Odborné zdravotnické výkony
-Pracovní prohlídky zaměstnanců výrobního podniku
-Měření s EMG
-Spolupráce s lékařem
-Práce od PO-PÁ (7-15)

Co od Vás očekáváme?

-Způsobilost k výkonu povolání zdravotní sestry/bratra
-Empatii a schopnost rozpoznat a vyřešit potřeby klientů
-Samostatnost a rozhodnost
-Zodpovědnost
-Výborné komunikační schopnosti
-Zdravotní a trestní způsobilost
-Základní znalost práce na PC

Co nabízíme?

-Mzdu odpovídající vašim zkušenostem ve výši 40000-42000 Kč
-Poukázky na volný čas kulturu a zdraví
-Dotované stravování
-Trvalý pracovní poměr ve stabilní mezinárodní firmě
-Firemní pracovní oděv včetně ochranných pomůcek
-Práci v moderním a čistém prostředí a inovativní technologie