Volné pracovní místo  Zdravotní sestra - sálová

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské
Hrubá mzda 35 000–40 000 Kč / měsíc

Oční centrum Praha je soukromá oční klinika, která poskytuje zdravotní péči v oboru očního lékařství již od roku 2000 a patří tak k nejtradičnějším očním klinikám v České republice vůbec. Dlouhodobou strategií Očního centra Praha je postupné rozvíjení a rozšiřování nabídky služeb souvisejících s očními vyšetřeními a operacemi, které koresponduje s dynamickým rozvojem medicíny. Od samého založení poskytujeme vysokou kvalitu operací a vyšetření, garantovanou výborným technickým zázemím a excelentními operatéry, kteří jsou proslulí nejen na území České republiky, ale i v zahraničí.
V současné době nabízíme zaměstnání na pozici sálová sestra.

Náplň práce:
  • příprava formulářů dle typu výkonu nebo vyšetření
  • informování klienta o průběhu a délce vyšetření nebo výkonu
  • edukace klienta o aplikaci léků do spojivkového vaku, předoperačním a pooperačním režimu
  • příprava a kontrola funkčnosti přístrojů, provádění měření na určených přístrojích
  • dezinfekce kontaktních částí po každém měření
  • příprava klientů k výkonům a vyšetřením
  • aplikace léků do spojivkového vaku, podávání léků per os, i.m.
  • asistence při výkonech, vyšetřeních
  • měření fyziologických funkcí klientů
  • záznam výsledků měření do počítačového systému Medicus
  • objednávání a příjem léků, označení expirace
  • zápis spotřeby léků
  • kontrola a evidence zásob a spotřeby léků
  • kontrola operačních programů
  • kontrola a příprava materiálů k operaci
  • asistence lékaři při operacích

Požadujeme

Požadujeme:
  • středoškolské vzdělání
  • spolehlivost, samostatnost
  • individuální přístup ke každému klientovi
  • výborné komunikační schopnosti
  • uživatelská znalost práce na PC
  • příjemné vystupování, empatie
  • zodpovědnost a aktivní přístup
  • schopnost řešit neočekávané a stresové situace
  • reprezentativní vystupování

Nabízíme

Nabízíme:
  • příjemný kolektiv, práce v moderním prostředí
  • zázemí v tradiční, perspektivní a prosperující společnosti
  • práce na hlavní pracovní poměr na plný úvazek
  • dlouhodobou spolupráci, jednosměnný provoz
  • nadstandartdní platové ohodnocení (fixní složka a pohyblivá složka)
  • nadprůměrné finanční ohodnocení ve srovnání s obdobnými pozicemi
  • další vzdělávání v rámci pracovní pozice
  • možnost kariérního postupu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příspěvek na vzdělání
  • Příspěvek na zdravotní péči
  • MultiSport karta
  • Sick days
  • Bezúročné půjčky
  • Příspěvek na stravování

Jiná sdělení

Moznost nástupu ihned, nebo dle dohody