Volné pracovní místo  ZDRAVOTNÍ SESTRA - SRN

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Chcete pracovat v Německu a být za svou práci nadstandardně ohodnoceni?
Máte chuť pracovat s nejmodernějšími přístroji, získat praxi a nové jazykové znalosti?
Umíte alespoň komunikativně německy?

Pak neváhejte a pošlete svoje CV! Pozice je vhodná i pro absolventy!

Pro našeho významného klienta, nemocnici v Sasku, hledáme vhodné kandidáty/-ky na pozici zdravotní sestry na lůžkovém oddělení:

Náplň práce:
  • provádění kvalifikovaných zdravotnických úkonů - podávání předepsaných léků, aplikace injekcí, vedení zdravotní dokumentace aj.
  • pomoc při hygieně, doprovázení na procedury, stravování apod.

Požadujeme

  • vzdělání zdravotnického směru (titul Dis. nebo Bc.výhodou)
  • komunikativní znalost německého jazyka slovem i písmem
  • ŘP sk. B výhodou
  • praxe výhodou

Nabízíme

  • mzda 1.700€ -1.800€ hrubého/ měsíc
  • zajištěné ubytování s příspěvkem!
  • zaměstnanecké benefity - 30 dnů dovolené, příspěvek na Vánoce a dovolenou, dotované stravování, další odborné vzdělávání
  • moderní a přátelské pracovní prostředí
  • pomůžeme Vám při vyřizování potřebných povolení pro zaměstnání v SRN
  • zprostředkování práce je pro uchazeče bezplatné

Jiná sdělení

Lokalita pracoviště - Německo - Sasko
Možnost nástupu - ihned, příp. dle dohody
V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".