Volné pracovní místo ZEDNÍK České Budějovice

aktivní
ADECCO spol.s r.o.

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 13 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Místo pracoviště
České Budějovice
Plný úvazek
Vzdělání
vyučení, SŠ s maturitou

Pro našeho klienta, stavební společnost sídlící v Českých Budějovicích, hledáme vhodného uchazeče na pozici ZEDNÍK.

Náplň práce:

  • zemní práce, max. 50 cm nad terén
  • pokládka potrubí, zámkových dlažeb
  • práce na základových deskách

Požadujeme

  • SOU/SŠ v oboru
  • praxe v zedničině – NE zateplovací systémy
  • pracovitost, spolehlivost
  • ŘP sk. B
  • ochota pracovat po dohodě i 1–2 soboty v měsíci, dle zakázek

Nabízíme

  • dlouhodobé pracovní místo ve stabilní společnosti
  • velmi dobré mzdové ohodnocení
  • pohyblivou složku mzdy ve výši až 50 % ze základu
  • nástup ihned

Jiná sdělení

Pokud Vás naše nabídka zajímá, neváhejte ihned zaslat svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře. Místo obsazujeme co nejrychleji a těšíme se na spolupráci!