Volné pracovní místo  Zkušená vrchní sestra stomatologie – prestižní klinika, flexibilní pracovní doba!

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 50 000–60 000 Kč / měsíc

O firmě

Máme přes 10 let zkušeností…díky tomu víme, že nové trendy náboru jdou ruku v ruce s těmi ověřenými a stále platnými. Naše zkušenosti a individuální přístup Vám zajistí hladký průběh náboru.

Do našeho týmu přijmeme vrchní sestru na stomatologii. Naše privátní klinika poskytuje komplexní stomatologickou péči pomocí moderního vybavení. Mimo práce v příjemném kolektivu nabízíme motivující finanční ohodnocení a zázemí VIP klientely.

Jaká bude vaše náplň práce?
  • Vedení týmu zubních instrumentářek, Motivování zdravotnického personálu k výkonům, Zpracování podkladů pro výplaty sester, Schvalování dovolené
Nábor sester, spolupráce s manažery při nástupu zdravotnického pracovníka
  • Sledování a řešení kapacit ordinací, plánování směn
  • Hlídání a správa nákladů svěřeného provozu
  • Objednávání a inventarizace materiálů
  • Zajištění servisu technického vybavení, svozu prádla atd.
  • Jednání a spolupráce s dodavateli a externisty
  • Další administrativní činnosti spjaté se zdravotnickým provozem kliniky (evidence. zdravotnických dokumentů aj.)

Požadujeme

  • Zkušenost s prací ve stomatologickém oboru podmínkou
  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Zvládání stresových situací – klidné jednání a rozvážnost
  • Časovou flexibilitu, samostatnost a loajalitu

Nabízíme

  • Práci ve stále se rozvíjející ryze české společnosti s rodinnou atmosférou, jasnou vizí a strategií
  • Možnost podílet se na chodu a vedení společnosti, možnost realizace (jsme otevřeni novým projektům, službám)
  • Po zapracování možnost dalšího vzdělávání
  • Finanční budget pro motivaci a podporu týmu
  • Zkušené, vstřícné a motivované kolegy a kolegyně, kteří vás podpoří
  • Flexibilní pracovní dobu od pondělí do pátku
  • Další firemní benefity