Volné pracovní místo  Zkušený Inženýr kvality s AJ (od 35.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Hledáme zkušeného inženýra kvality pro posílení týmu ve výrobní společnosti, která dodává díly do automobilového průmyslu po celém světě!

Náplň práce:

  • Komunikace se zákazníky po celém světě
  • Zajištění prvotřídní kvality výrobků
  • Řešení případných reklamací ze strany zákazníka
  • Řešení problémů v rámci kvality, realizace nápravných opatření
  • Tvorba příslušné dokumentace, aktualizace dat
  • Reportování

Požadujeme

  • AJ na pokročilé úrovni (technické pojmy z oblasti kvality a automotive)
  • Další jazyk – NJ, FJ, ŠJ výhodou
  • Znalost nástrojů kvality (PDCA, PPAP, APQP, FMEA, QRQC, 8D, 5W, apod.)
  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Spolehlivost, pečlivost, odolnost vůči stresu
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Práci na významných zakázkách v zahraniční společnosti
  • Zajímavé mzdové ohodnocení (fix, bonusy)
  • Jazykové vzdělávání, využití cizího jazyka
  • Zaměstnanecké benefity
  • Stravování na pracovišti

Jiná sdělení

Pokud Vás pracovní pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis. Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou