Volné pracovní místo  Zkušený projektant v oblasti Měření a Regulace

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Mezinárodní výrobní společnost v Brně hledá kandidáta na pozici Zkušený projektant v oblasti MaR.<br/>
<br/>Vaším úkolem bude: <ul>
<li>koordinace zadaného projektu, kalkulace nákladů, časový plán</li>
<li>komunikace se zákazníkem</li>
<li>návrh technického řešení zakázky dle specifikace zákazníků</li>
<li>zodpovědnost za dodržování podmínek zakázky</li>
<li>vedení a podpora projektového týmu, odborná školení zaměstnanců</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li>SŠ/VŠ elektro</li>
<li>praxe v projekci min. 4 roky</li>
<li>znalost AutoCAD, LCad apod.</li>
<li>mírně pokročilá znalost angličtiny</li>
<li>kreativní a proaktivní přístup k práci</li>
<li>komunikativnost, samostatnost a schopnost práce v týmu</li>
<li>ŘP sk. B</li>
<li>platná vyhláška 50 § 10</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li>zázemí silné mezinárodní společnosti</li>
<li>profesní a osobní rozvoj</li>
<li>zaměstnanecké výhody</li>
<li>příspěvek na penzijní připojištení</li>
<li>jazykové kurzy</li>
<li>5 týdnů dovolené</li>
<li>pružná pracovní doba, atd.</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".