Volné pracovní místo  Zkušený Technický Analytik pro IT

Vzdělání Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 70 000–110 000 Kč / měsíc

Jsme větší česká společnost sídlící v Praze. Zabýváme se různými IT projekty pro oblastí jako školství, zdravotnictví, armáda, správa atd.
Hledáme k nám do týmu technicky zaměřeného analytika, který nám pomůže s projektem do oblasti digitalizace
Jako člen analytického týmu se budete se účastnit vývoje software na zakázku ve všech fázích „výrobního“ procesu.

Náplň práce:
  • Návrh SW řešení pro vývojový tým
  • Konzultace se zákazníkem a specifikace jeho požadavků na daný produkt
  • Tvorba analytické dokumentace (funkční specifikace, datový model, usecase).
  • Spolupráce s vývojovým týmem
  • Kontrola funkcionalit Vašeho řešení
  • Spolupráci na tvorbě uživatelské dokumentace

Požadujeme

  • Zkušenost s IT analýzami (technického charakteru)
  • Orientace v základních pojmech jako Requirement, Feature, Usecase, Data model, a jejich praktické použití
  • Znalost UML, Enterprise Architect, Jira, Confluence
  • Zkušenost s rozvojem vlastních návrhů i existujících SW modulů
  • Zkušenost s analytickou správou informačního systému
  • Zkušenosti s testováním softwarových aplikací a psaní uživatelských příruček
  • Znalost a praktické použití SQL databází, tvorba dotazů a jednoduchých skriptů

Nabízíme

  • Benefity formou Cafeterie s volbou jejich čerpání dle vlastních preferencí (stravenky, MultiSport karta, penzijní/životní pojištění, jazykové kurzy, služby, nákupy v e-shopech, atd.)
  • Relax zóna (fotbálek, PS4, šipky...)
  • Moderní pracovní prostředí a kanceláře na Praze 4 na Kavčích horách (dobře dostupné metrem či autem)
  • Mobilní telefon a notebook i pro soukromé účely
  • Pravidelné vzdělávání (interní i externí kurzy vedené odborníky)
  • Flexibilní pracovní doba a možnost HomeOffice
  • Zkušené kolegy, kteří jsou špičkovými profesionály ve svém obor

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Zkušený Technický Analytik pro IT?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Kateřina Vybíhalová z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Zkušený Technický Analytik pro IT

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.