Volné pracovní místo  Zkušený/á ASISTENT/KA s ANGLIČTINOU

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Bakalářské

O firmě

Pracoval/a jste v ADVOKÁTNÍ kanceláři nebo v PRÁVNÍM oddělení velké firmy? Mluvíte ANGLICKY a jste zdatný/á v ADMINISTRATIVĚ? <br/>Hledáme ASISTENTA/KU se zkušenostmi do prestižní ADVOKÁTNÍ kanceláře sídlící přímo v centru PRAHY.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> každodenní podpora top managementu </li>
<li> formátování dokumentů</li>
<li> vyřizování obchodní korespondence</li>
<li> ad hoc úkoly administrativního charakteru</li>
</ul>
<br/>Nástup: květen 2016

Požadujeme

<ul>
<li> BAKALÁŘSKÉ vzdělání výhodou, příp. absolvent OBCHODNÍ akademie</li>
<li> ANGLIČTINA na výborné úrovni (C1) slovem i písmem</li>
<li> zkušenost z administrativy v ADVOKÁTNÍ kanceláři, příp. PRÁVNÍHO ODDĚLENÍ nutností</li>
<li> profesionalita a zodpovědnost</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 5 týdnů dovolené </li>
<li> 2 personální dny volna</li>
<li> 5 dnů sick days</li>
<li> Kurzy - AJ, MS Office</li>
<li> Možnost využití fitness centra </li>
<li> Stravenky</li>
</ul>