Volné pracovní místo  ZOOKONZULTANT/KA - ref. č. S 110

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro expandující českou společnost, která zajišťuje komplexní výživu hospodářských zvířat (především skotu), hledáme dva nové kolegy nebo kolegyně na pozici ZOOKONZULTANT/KA pro regiony západní Čechy a Vysočina.

Co bude Vaším úkolem?
  • převzít starostlivost o klienty v regionu
  • rozvíjet spolupráci s dalšími potenciálními zákazníky - aktivně oslovovat a prezentovat produkty i společnost
  • dosahovat stanovených prodejních cílů
  • reporting

Požadujeme

Jaké charakteristiky byste měl/a mít?
  • VŠ vzdělání v oboru chovu a výživy zvířat,
  • ambiciózní osobnost se smyslem pro týmovou práci a schopností se učit
  • flexibilitu, komunikativnost
  • analytické a prezentační schopnosti
  • řidičský průkaz skupiny B - pozice obnáší cestování v rámci svěřeného regionu

Nabízíme

Tato zajímavá společnost Vám může nabídnout:
  • práci ve výborném kolektivu, v rozvíjející se firmě - ačkoliv je pozice zookonzultanta velmi samostatná, kolegové v této společnosti se navzájem intenzívně podporují a pomáhají si
  • zaškolení a odborná podpora od jedněch z nejlepších poradců na trhu - společnost je na trhu etablovaná a pro zákazníky důvěryhodná
  • možnost seberealizace, profesní růst
  • atraktivní platové ohodnocení a balíček výhod
  • možnost pracovat z domácí kanceláře

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.