Volné pracovní místo Zubní technik - specialista

aktivní
Kariéra spol. s r.o.

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Místo pracoviště
Praha
Plný úvazek
Vzdělání
SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výzkumem, výrobou a prodejem zdravotnických prostředků se sídlem v Praze, hledáme vhodného zájemce o pozici:

ZUBNÍ TECHNIK – SPECIALISTA CAD/CAM pro laboratoř

Náplň práce:

  • scanování, CAD modelování (Exocad)
  • design dentálních suprakonstrukcí pomocí CAD softwaru
  • příprava podkladů pro CAM, finalizace zakázky
  • upřesňování požadavků se zákazníky
  • spolupráce při vývoji produktu
    • komunikace s dodavateli

Požadujeme

  • minimální vzdělání SŠ – zubní technik
  • zkušenost se zhotovováním fixních náhrad
  • pokročilá znalost AJ-slovem/písmem (jednání se zákazníky/doda­vateli)
  • samostatnost, pečlivost a pracovitost, smysl pro detail
  • ochota a schopnost se vzdělávat, učit nové věci

Výhodou (nikoli podmínkou) jsou:

  • zkušenosti s prací v CAD/CAM systémech
  • zkušenost s náhradami na implantátech
  • praxe ve vývoji nebo konstrukci v CAD

Nabízíme

Nabízíme:

  • zázemí stabilní výrobní společnosti
  • uplatnění a rozvoj Vašich znalostí a dovedností
  • odpovídající finanční ohodnocení a zaměstnanecké výhody
  • možnost vzdělávacího programu (jazykové i profesní kurzy apod.)

Termín nástupu: dohodou, možno ihned
Místo pracoviště: Praha

Jiná sdělení

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete prosím svůj aktuální životopis v ČJ na e-mail: poslat email a uveďte značku 15346/ZT.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat ( ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám ) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.