Volné pracovní místo  *DĚLNÍK/DĚLNICE V OBLASTI VÝSTAVBY BUDOV

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 21 300–35 000 Kč / měsíc

CZ-ISCO 93130. Bližší informace sdělí paní Koldová, tel. použijte odpovědní formulář (volat v rozmezí 8:00-17:00 hod.), e-mail: použijte odpovědní formulář Pracovní doba: Po-So pružná pracovní doba v rozmezí 7:00-17:00 hod. Pracoviště: okres Prostějov.
Požadujeme: řidičský průkaz sk. B výhodou.
Náplň práce: zednické práce (zdění, obklady, dlažby, nosné zdivo, příčkové zdivo), venkovní práce (venkovní dlažby, parkoviště, chodníky), přípojky inženýrských sítí (elektro, vodovod, kanalizace atd.), výměna výplní otvorů (okna, dveře, zárubně), základové konstrukce, betonáž, montáž bednění/lešení.
Nabízíme: pracovní poměr minimálně na 2-3 roky s možností prodloužení.

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 6.6.2024

Máte zájem o nabídku *DĚLNÍK/DĚLNICE V OBLASTI VÝSTAVBY BUDOV?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Kateřina Koldová z Kojetínská prefa s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku *DĚLNÍK/DĚLNICE V OBLASTI VÝSTAVBY BUDOV

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.