Volné pracovní místo  *Mzdová(ý) účetní /personalistka(ta)

Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 10 800–15 900 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Nástup ihned - po výběr. řízení;
Doba určitá;
Mzda 10.800 - 15.900 Kč dle praxe;

Požadujeme:
  • znalost mzdové a personální problematiky
  • znalost programu ALFASOFTWARE AVENSIO, GORDIC - výhodou
  • uživatelská znalost PC, WORD, EXCEL
  • aktivní přístup k práci
  • trestní bezúhonnost
  • praxe v oboru výhodou
  • odpovědnost, loajalitu a schopnost pracovat v týmu i samostatně
  • dobré komunikační schopnosti
  • ochotu vzdělávat se
Náplň práce:
  • zpracování mezd
  • vedení mzdové a personální agendy (znalost Zákoníku práce)
  • příprava mzdových podkladů a administrativa s tím spojená
  • zástup programu EMA
Nabízíme: zkrácený úvazek - 20 hodin týdně, 9 platová třída, 5 týdnů dovolené,
Sick days, příspěvek na stravování, výhodný zaměstnanecký mobilní tarif.

Přihláška do výběr. řízení musí obsahovat: jméno a příjmení uchazeče, datum narození, telefon a e-mail (pro komunikaci v průběhu výběrového řízení), datum a podpis uchazeče. K přihlášce uchazeč připojí životopis, ve kterém uvede údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech, včetně důvodů motivace k práci na danou pozici.
Místo, způsob a lhůta pro podání přihlášky: do 31.5.2024
Písemně: Sociální služby města Žďár nad Sáz., p.o. Okružní 67, 591 01 Žďár nad Sázavou
nebo
elektronicky: email: použijte odpovědní formulář

První kontakt:
  • telefonicky - Po - Pá: 07.00 - 15.00 hod.
  • e-mailem - použijte odpovědní formulář
  • osobně
  • na výběrovém řízení - předpoklad výběrového řízení 5.6.2024

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Benefity

  • Jiné výhody - Sick days,přísp.na strav., přísp.na penz.spoř.,5 týdnů dovol., výhod.zam.mob.tar

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 6.6.2024