Volné pracovní místo  *nákupčí - skladník/ice náhradních dílů

Firma NTSUP s.r.o.
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–40 000 Kč / měsíc

Společnost NTSUP s.r.o., která se zaměřuje na servis digitální techniky a domácích spotřebičů. Přijme do svého kolektivu nového kolegu, který bude mít na starosti administrativní činnost spojenou s náhradními díly v kancelářském prostředí.
Co budete dělat?
  • Příjem a kontrola zboží (díly do digitální techniky a domácích spotřebičů).
  • Uskladňování a předávání zboží dle interních pravidel.
  • Vedení skladové evidence.
  • Poptávky náhradních dílů od dodavatelů.
Požadavky?
  • Spolehlivost, pečlivost a zodpovědnost.
  • Znalost práce na PC (kancelářský balík office).
  • Výhodou je znalost anglického jazyka.
  • Ochota se učit novým věcem.
Pracovní doba.
  • Nabízíme plný pracovní úvazek od 7:00 do 15:30.
Kde?
  • NTSUP s.r.o., Veselíčko 74, Žďár nad Sázavou, 591 01.
Naší nabídkou.
  • Práce na hlavní pracovní poměr.
  • Motivační odměny.
  • Nové a čisté pracovní zázemí.
  • Příspěvek na obědy.
  • Relaxační místnost (kávovar, sodobar, drobné občerstvení).
  • Firemní akce.
  • Důkladné zaškolení.
První kontakt:
  • životopis emailem,
  • telefonicky 7-15:30.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Benefity

  • Jiné výhody - Motivační odměny, příspěvek na obědy, relaxační místnost, firemní akce

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024