Volné pracovní místo  *Poradce/poradkyně nebo terapeut/terapeutka - Žďár nad Sázavou

Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda od 26 000 Kč / měsíc

Výběrové řízení na pozici PORADKCE/-KYNĚ nebo TERAPEUT/-KA do zařízení Poradna pro nelátkové závislosti v Kraji Vysočina, Žďár n.Sázavou;
Požadujeme:
  • vzdělání pro poradenského či terapeutického pracovníka,
  • dobré komunikační schopnosti
  • orientace v problematice adiktologie
  • schopnost týmové i samostatné práce
  • ochota se vzdělávat a rozvíjet
Náplň práce:
  • posktování poradenství a terapie lidem, kteří se potýkají se závislostmi
  • podílení se na fungování služby
Nabízíme:
  • práci na 0,75 úvazku
  • nástup 6-7/2024
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • příjemné prostředí, přátelský kolektiv
  • poradna dalšího vzdělávání, supervize
  • smlusluplnou práci, prostor pro seberealizaci
První kontakt e-mailem použijte odpovědní formulář
Profesní životopis a motivační dopis zasílejte na použijte odpovědní formulář
Uchazeči, kteří splní kvalifikační kritéria a budou vybráni, budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Benefity

  • Jiné výhody - Týden dodatkové dovolené, příjemné pracovní prostředí, interní benefity, další

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně Vyšší odborné vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.6.2024

Máte zájem o nabídku *Poradce/poradkyně nebo terapeut/terapeutka - Žďár nad Sázavou?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Mgr. Josef Soukal z Kolpingovo dílo České republiky z.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku *Poradce/poradkyně nebo terapeut/terapeutka - Žďár nad Sázavou

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.