Volné pracovní místo  *Prodavač/ka - prodejna ryb

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 21 500 Kč / měsíc

Hledáme prodavače/prodavačku pro prodejnu a zpracovnu ryb v areálu Obchodního domu Kinský.
Náplň práce
" zajištění běžného chodu prodejny (příjem zboží pro prodejnu, zodpovědnost za kvalitu zboží a jeho prezentaci, zodpovědnost za čistotu prodejny, prodej zboží)
" manipulace s rybami
" zpracování ryb
Požadujeme
" praxi z maloobchodu na obdobné pozici (výhodou)
" vstřícné a příjemné vystupování
" schopnost komunikovat se zákazníkem a reagovat na jeho potřeby
" manuální zručnost, pečlivost a zodpovědnost
" dodržování všech norem a procedur při práci se zbožím
5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, deputát, sleva zboží v OD Kinský
První kontakt e-mailem;

Benefity

  • Jiné výhody - 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, deputát, sleva zboží v OD Kinský

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 19.3.2024

Máte zájem o nabídku *Prodavač/ka - prodejna ryb?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Hana Mičková z KINSKÝ Žďár, a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku *Prodavač/ka - prodejna ryb

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.