Volné pracovní místo  *SERVISNÍ TECHNIK/ČKA bioplynových stanic

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 37 000–40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Nástup možný ihned;

SERVISNÍ TECHNIK/ČKA bioplynových stanic
Náplň práce:
" Údržby/opravy plynových motorů s hlavním zaměřením na výrobce GE Jenbacher.
" Údržby/opravy ostatní technologie bioplynových stanic.
Požadavky:
" Technické vzdělání (automechanik, opravář zemědělských strojů, zámečník apod.).
" Praxe není podmínkou, zaučíme i absolventy!
" Manuální a technická zručnost.
" Uživatelská znalost práce na PC /základy.
" Flexibilita, samostatnost.
" Ochota dále se vzdělávat v oboru činnosti.
" Řidičský průkaz sk. B.
" Ochota cestovat (v rámci ČR a SK, popř. sousedních států) / nepravidelné výjezdy

NABÍZÍME:
  • Zaškolení v oboru činnosti /tuzemská i zahraniční školení.
  • Flexibilní pracovní doba /v návaznosti na servisní plán.
  • Zajímavé finanční podmínky, cestovné, bonusy, odměny.
  • Přátelský pracovní kolektiv a prostředí.
  • Firemní benefity (příspěvek na stravné, důchodové, firemní telefon i pro soukromé využití, jazykové kurzy, atd.).
  • Firemní akce.
  • Nástup dle dohody.
  • Při služebních cestách delších než jeden den je samozřejmostí kvalitní ubytování, přičemž vždy ctíme soukromí jednotlivých zaměstnanců, tak aby byly i služební cesty mimo bydliště pro naše techniky v rámci možností komfortní.

V případě zájmu prosíme o zaslání životopisu na email: použijte odpovědní formulář
Více informací o nabízené pozici možno získat na telefonu: použijte odpovědní formulář .

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - základní dovednosti PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Jiné výhody - Firemní benefity, firemní akce

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 22.3.2024