Volné pracovní místo  *Skladník/Skladnice - Chráněné pracovní místo pouze pro OZP

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 6 000–10 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Jobmatch-chráněné pracovní místo pro OZP;
Zkrácený úvazek 6-9h;
Náplň práce:
Ukládání, kontrola a skladování věcí
Vyskladnění věcí
Nakládání s odpadem a zajištění úklidu prostor a okolí budovy
Běžná údržba skladového zařízení, prostor a okolí budovy

Požadavky:
Dobrou náladu a příjemné vystupování
Práce je vhodná spíše pro muže

Nabízíme:
Chráněné pracovní místo pouze pro OZP
Zkušené kolegy, kteří rádi poradí a pomohou

Výběrové řízení se bude konat dne 18.4.2024 ve 13.00 hod.; Vejmluvova 377/1, Žďár nad Sázavou.

Zajímá Vás, jak to u nás vypadá?
Proto pořádáme výběrové řízení, kde uvidíte mj. naše výrobky, náplň práce, prostory, kde práce bude probíhat a rádi Vám zodpovíme veškeré otázky.

Proč jsou naše inzeráty často zveřejňovány?
Nejedná se o to, že by u nás byli naši kolegové nespokojeni, ale chceme zajistit povědomí o naší chráněné dílně, která ráda poskytne pracovní příležitost každému uchazeči o zaměstnání s invalidním důchodem.

Zaměstnanecké slevy, firemní akce, pravidelné vzdělávání, příspěvek na vzdělávání

První kontakt na výběrovém řízení: Vejmluvova 377/1, Žďár nad Sázavou
18.4.2024 ve 13.00 hod.

Benefity

  • Jiné výhody - Zaměstnanecké slevy, firemní akce, pravidelné vzdělávání, příspěvek na vzděláván

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 19.4.2024