Volné pracovní místo  *Vedoucí výroby na provozu řeznictví-uzenářství - Provozovna řeznictví - uzenářství Měřín

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 58 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • vedení potravinářského provozu s certifikací IFS
  • organizace a zajištění výroby - porážka, bourárna, výroba uzenin, expedice masa a uzenin
  • směnný provoz
  • řízení a kontrola podřízených pracovníků
Požadujeme:
  • Vzdělání VŠ, příp. SŠ odpovídajícího zaměření, praxe výhodou
  • Samostatnost, spolehlivost, smysl pro pořádek
  • Znalost výrobního programu NETTOControl vítána
Nabízíme: -pracovní smlouvu na plný úvazek, po zapracování na dobu neurčitou
  • Stabilní práci
  • Dotované stravování v místě výkonu práce a další benefity
Zaměstnanecké výhody: dotované stravování, zaměstnanecké půjčky, odměny při životních a pracovních výročích, příspěvek na životní/penzijní pojištění, možnost rekreace v podnikovém zařízení
První kontakt TELEFONICKY, EMAILEM;

Požadované dovednosti

  • Jiné

Benefity

  • Jiné výhody - dotované stravování, zaměstnanecké půjčky, odměny při životních a prac. výročích

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 22.4.2024

Máte zájem o nabídku *Vedoucí výroby na provozu řeznictví-uzenářství - Provozovna řeznictví - uzenářství Měřín?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. David Rykr z AGRO - Měřín, obchodní společnost, s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku *Vedoucí výroby na provozu řeznictví-uzenářství - Provozovna řeznictví - uzenářství Měřín

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.