Volné pracovní místo  Account Manager, Technik oddělení zdravotnické techniky

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadavky:
  • Odpovídající VŠ vzdělání (nelékařský zdravotnický obor např. Biomedicínské inženýrství, Biomedicínská technika, Zdravotnická technika apod.).
  • Výhodou platné osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice ve smyslu vyhl. č.50/78Sb.
  • Znalost anglického jazyka úroveň B2.
  • Pokročilá znalost práce s PC, MS Office, IOS.
  • Řidičský průkaz sk. B.
  • Zájem o práci ve zdravotnictví.
  • Znalost lékařských technologií, eHealth, IT
  • Samostatnost, pracovní nasazení, schopnost týmové spolupráce.
Pracovní náplň:
  • Evidence dokumentace a protokolů přístrojové techniky.
  • Zajišťování instalací, servisu, kontrol, pravidelné údržby, validace, monitoringu přístrojové techniky.
  • Podpora klinických pracovišť asistencí u zdravotnických přístrojů.
  • Diagnostika úrovně servisu zdravotnické techniky.
  • Přímý kontakt s klientem.
  • Instalace a zaškolování technologií u klientů v ČR

Nabízíme:
  • Pracovní poměr na plný pracovní úvazek.
  • Smluvní mzdu (nástupní mzda od 20.000,.- Kč + motivační ohodnocení)
  • Pracovní pozici s potenciálem profesního růstu.
  • Nevšední práci s moderními technologiemi.
  • Možnost kontinuálního vzdělávání.
  • Nadstandardní benefity společnosti.

Písemné přihlášky zasílejte na personální oddělení společnosti nemocnice Šumperk a.s. na e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - pokročilá znalost
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Jiné výhody - nadstandardní benefity

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2017