Volné pracovní místo  Account manager

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–45 000 Kč / měsíc

Pokud Vás naše nabídka oslovila a chcete se realizovat v této oblasti, pošlete svůj životopis na email: použijte odpovědní formulář

Více informací o nás najdete na našich stránkách použijte odpovědní formulář nebo ukázky naší práce - YouTube kanál: Sabanero agentura.

Mediální agentura SABANERO, vyhlašuje výběrové řízení na nového kolegu či kolegyni.

Popis pozice:
  • Realizace marketingových aktivit klientů
  • Spolupráce na tvorbě marketingového plánu
  • Komunikace s jednateli a obchodními řediteli partnerů
  • Komunikace s klienty, podpora akcí, novinek – distribuce informací
  • Podpora prodeje – komunikace s pobočkami
  • Shromažďování, třídění a distribuce marketingových informací
  • Spolupráce na projektech na budování sítě poboček

Požadujeme:
  • SŠ vzdělání
  • Praxe v oboru (výhodou)
  • Počítačová způsobilost MS Office – zejména Word, Excel, PowerPoint
  • Samostatnost, týmovost, kreativita, komunikativnost, zodpovědnost, proaktivní přístup,
odolnost vůči stresové zátěži, organizace práce

Nabízíme:
  • Možnost rozvoje ve společnosti
  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Odpovědnou a samostatnou práci
  • Přátelský a dynamický kolektiv

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.11.2016 do 31.10.2017