Volné pracovní místo  Accounts Payable Multiplicator (part-time)

Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 18 900 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • identifikace optimalizace účetních postupů, komunikace s interními i externími zákazníky
  • podpora procesních expertů při řešení problémů (technických, operativních), aktualizace pracovních instrukcí Accounts Payable týmu
  • zpracování a zaúčtování komplexních faktur v systému SAP/R3

Požadavky:
  • minimální střední vzdělání s maturitou, nebo obdobné
  • plynula angličtina a němčina
  • relevantní pracovní zkušenosti (nejlépe v obdobné oblasti)
  • znalost SAP/R3 Modulu a MS Office programu (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)
  • dobré komunikační a analytické dovednosti

Stravenky, cafeteria, flexibilni pracovni doba, T-Mobile vyhodny tarif, sick days

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 16.11.2022

Máte zájem o nabídku Accounts Payable Multiplicator (part-time)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Kateřina Malcová z Deutsche Telekom Services Europe Czech Republic s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Accounts Payable Multiplicator (part-time)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.