Volné pracovní místo  administrativně obchodní asistent/ka

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 17 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracoviště: Brněnská 4372/61b, 695 01 Hodonín.
Požadujeme
  • SŠ/VŠ vzdělání - ekonomický směr
  • praxe na pozici prodeje výhodou
  • znalost MS Office - Word, Excel, účetní programy
  • znalost informačního systému NAVISION výhodou
  • znalost cizího jazyka angličtina, němčina - střední až vyšší úroveň
  • schopnost analytického myšlení, motivace k samostatné práci, pečlivost, svědomitost
  • řidičský průkaz skupiny B
Pracovní náplň:
  • Back office
  • prodejní aktivity (telefonický, písemný kontakt) se stálými zákazníky
  • přijímání objednávek, zadávání do výroby
  • práce s pohledávkami
Nabízíme:
  • plný pracovní úvazek
  • nástup možný i h n e d
  • dobrý pracovní kolektiv, zázemí stabilní firmy
Platové podmínky:
  • základní nástupní tarif: od 17 000,- Kč + odměny
Forma přihlášek zájemců:
  • životopis s průběhem vzdělání a dosavadní praxe zasílat elektronicky na níže uvedenou
mailovou adresu, popř. poštou na adresu společnosti uvedenou v záhlaví inzerce
  • telefonické dotazy na nabízené místo nebudou přijímány
Adresa pro zasílání přihlášek:
E-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2016