Volné pracovní místo  Administrativní a skladový pracovník / pracovnice - vhodné i pro OZZ, OZP (max. 2. st. inv.)

Firma Melon s.r.o.
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 22 000–31 000 Kč / měsíc

1. kontakt e-mailem. Profesní životopis zašlete na: použijte odpovědní formulář
Vybrané uchazeče budeme zvát k osobnímu pohovoru.
Požadavky: uživatelská znalost práce na PC; znalost ekonomického a účetního programu výhodou; praxe v oboru vítána; ŘP sk. B výhodou; předpoklady pro týmovou spolupráci; komunikativnost a aktivita; flexibilita, bezúhonnost, samostatnost; výhodou je změněná pracovní schopnost

Nabízíme:
  • zázemí stabilní společnosti
  • mzda (od 22 000 Kč)
  • jednosměnný provoz
  • práce na HPP
  • nástup možný od 1.6.2024

Pracovní náplň:
  • administrativní práce
  • evidence skladového hospodářství
  • kontrola a vedení skladového systému
  • ostatní administrativní práce dle požadavku

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2024 do 31.5.2025

Máte zájem o nabídku Administrativní a skladový pracovník / pracovnice - vhodné i pro OZZ, OZP (max. 2. st. inv.)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Andrea Machná z Melon s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Administrativní a skladový pracovník / pracovnice - vhodné i pro OZZ, OZP (max. 2. st. inv.)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.