Volné pracovní místo  Administrativní asistent/ Administrativní asistentka

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 24 000–28 000 Kč / měsíc

Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici Administrativní asistent/ka. Čeká Vás zajímavá a rozmanitá práce v oblasti výroby a prodeje doplňků stravy.

Náplň práce
1. kompletní administrativní podpora kanceláře
2. zajištění chodu kanceláře
3. zpracování a příprava podkladů pro účetní
4. evidence pokladny
5. správa objednávek
6. komunikace se zákazníky (zodpovídat na dotazy na zákaznické podpoře, reklamace...)
7. přidávání obsahu na web

Určitě se bude hodit znalost MS Office a Google Drive, "zdravý selský rozum", aktivní přístup ke svěřeným úkolům, výborné komunikační schopnosti a sociální dovednosti. Pracovní doba 8:00 - 16:30 hod.

Požadavky
  • čeština na perfektní úrovni
  • aktivní znalost MS Office (Google Drive výhodou)
  • zkušenosti výhodou

Nabízíme: firemní akce, zaměstnanecké slevy na sortiment, slevy na nákup u partnerů

Kontakt: životopisy zasílat e-mailem

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.4.2024

Máte zájem o nabídku Administrativní asistent/ Administrativní asistentka?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Nikola Koubovská z PlaBio s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Administrativní asistent/ Administrativní asistentka

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.