Volné pracovní místo  ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE DO SKLADU VE SLOVĚNICÍCH U LIŠOVA

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 18 000–20 000 Kč / měsíc

Česká společnost, působící více než 20 let na českém trhu, hledá kandidáta/kandidátku na pozici Administrativního pracovníka do skladu.
Místo výkonu práce: Slověnice u Lišova
Náplň práce: příjem a výdej zboží ve skladu náhradních dílů, účast na pravidelných inventurách, zadávání zakázek do firemního programu
Pracovní doba: krátký, dlouhý týden (7:00 hod. - 19:00 hod.)
Co Vám můžeme nabídnout?
  • příjemné pracovní prostředí a dobrý kolektiv, kvalitní pracovní zázemí, motivační platové ohodnocení, příspěvek na stravování, benefitní program volání i pro rodinné příslušníky, nákup motorové nafty do osobního automobilu se slevou na firemní ČS ve Slověnicích, slevu na práci a náhradní díly při opravě osobního automobilu ve firemním servisu ve Slověnicích, pravidelné teambuildingové akce
Co požadujeme?
  • vzdělání střední odborné i s vyučením, práce v programech MS Word, Exel a Outlook, zodpovědnou osobu se svědomitým přístupem k práci
Zaměstnanecké výhody: mobilní telefon, příspěvek na stravování, školení, firemní akce

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 20.9.2017