Volné pracovní místo  Administrativní pracovnice skladu

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 17 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: BRNO
Pracovní doba: krátký/dlouhý týden, 12hod směny
Proč pracovat pro nás? Nabízíme….
  • dlouhodobou, stabilní a jistou práci s pracovní smlouvou na dobu neurčitou
  • příjemný a kolegiální pracovní tým
  • akční práci, která „rychle uteče“
  • širokou řadu možností využití zaměstnaneckých výhod
  • podporu a pomoc při zapracování
Koho hledáme? Člověka, který….
  • se administrativní práce nebojí, má s ní zkušenosti
  • umí pracovat s PC
  • je časové flexibilní (směnnost)
  • je samostatný, spolehlivý, precizní
Co budete dělat? Budete….
  • zajišťovat administrativní činnosti spojené s provozem skladu
  • doplňovat data a dokumenty do informačního systému
  • evidovat zboží v systému, spravovat data, kontrolovat data
  • komunikovat s kolegy z administrativy a skladu

PODÍVEJTE SE NA NÁS:
použijte odpovědní formulář – video „Vítej v týmu“
použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016