Volné pracovní místo  Administrativní pracovníci pro zahraniční obchod

Lokalita Otrokovice
Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 17 000–20 000 Kč / měsíc

Požadavky: aktivní znalost anglického jazyka - nutno pro každodenní komunikaci s dodavateli z celého světa, PC - outlook, word, excel, Money S4 - výhodou, samostatnost, aktivní přístup a snaha se učit novým věcem, loajalita k zaměstnavateli, obchodní mlčenlivost

Náplň práce: starost o chod zboží (objednání u dodavatele, péče o včasné doručení od dodavatele, naskladnění, zaslání zákazníkovi), zpráva firemního systému (zadávání dat), zajištění dopravy zboží
Výhody: práce v mladém kolektivu, různorodá práce, možnost se podílet na rozvoji mladé firmy(seberealizace), moderní pracovní prostředí, osobní kontakt s lidmi z celého světa

Zájemci o pracovní místo zasílat životopis na e-mail.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2016