Volné pracovní místo  ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE V LOGISTICE

Lokalita Dobřenice
Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE V LOGISTICE
  • PP na dobu neurčitou, nástup možná ihned, třísměnný provoz
  • Náplň práce: administrativní práce; jedná se o práci s tabulkami, zadávání dat do interního skladovacího systému, práci se SAPem, komunikace s přepravci apod.
  • Požadujeme: zkušenost s administrativní prací; středně pokročilá AJ - komunikace mailem, někdy i mluvenou formou; flexibilita, velmi dobré organizační a komunikační dovednosti; vysoká míra samostatnosti a odpovědnosti, pečlivost; velmi dobrá práce na PC (MS Office)
  • Výhodou: předchozí zkušenost s administrativou ve skladu předností
  • Co vám můžeme nabídnout: zázemí stabilní mezinárodní společnosti s 11 000 zaměstnanci po celém světě; odovídající finanční ohodnocení; příjemný pracovní kolektiv; bonusy/prémie; příspěvek na penzijní připojištění; stravenky; vzdělávací kurzy, školení; kafetérie, občerstvení na pracovišti; firemní akce
  • Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
  • V případě zájmu nejprve zašlete životopis na e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - (nezadáno)

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - MS Office

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 20.3.2017