Volné pracovní místo  Administrativní pracovník - junior

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 21 300 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

kontakt. emailem
Pracovní náplň:
  • běžná administrativní agenda, vedení jednoduchých evidencí
  • komunikace se státními institucemi
  • zakládání získaných informací
  • zpracovávání dat, apod.
  • pevná pracovní doba 8.00 - 16.00

Požadavky:
  • SŠ vzdělání humanitního/ekonomického směru
  • vysoké pracovní nasazení, samostatný a aktivní přístup, schopnost rychlého učení a uplatnění poznatků v praxi
  • schopnost týmové spolupráce
  • psaní hmatovou metodou výhoda
Nabízíme:
" Spolupráci podpořenou zázemím renomovaného EÚ
" Odpovídající finanční ohodnocení
" Finanční prémie
" Práce v rámci příjemného kolektivu

Benefity

  • Jiné výhody - přísp. na stravu, život.spoř, dovolenou do výše 20.000 Kč, na sport, kulturu.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 2.5.2024 do 30.4.2025

Máte zájem o nabídku Administrativní pracovník - junior?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Petra Syřenová, kontakt z Mgr. Marcel Kubis

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Administrativní pracovník - junior

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.