Volné pracovní místo  ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE - ASISTENT/ASISTENTKA

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

TŘ z:13/12/2023
Náplň práce:
  • domlouvání a evidence zakázek a jejich fakturace
  • emailová, telefonická a osobní komunikace se zákazníky
  • všeobecné administrativní úkoly
  • řešení úkolů zadaných vedením společnosti.
Požadujeme:
  • znalost MS Office (Excel, Word)
  • výborné organizační dovednosti se schopností zvládat více úkolů současně
  • 100% preciznost, zodpovědnost, samostatnost, komunikační dovednosti.
Nabízíme:
  • MultiSport kartu, životní rizikové pojištění, důchodové připojištění.
Kontakt telefonicky, emailem.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Benefity

  • Jiné výhody - - MultiSport kartu, životní rizikové pojištění, důchodové připojištění.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 13.12.2023