Volné pracovní místo  Administrativní pracovník/pracovnice - denní recepční (OZP)

Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 130 Kč / hodinu

Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb. Pracovní doba: dle rozpisu (1 až 3 dny v týdnu) v době od 7,00 do 15,30 hod.. Nástup možný i dle dohody.

Náplň práce:
přijímá a organizuje/usměrňuje návštěvy, přebírá/předává denní poštu, spojuje telefonní hovory (denní komunikace v AJ, slovem i písmem), zpracovává data na PC. Občasná jízda služebním vozem pro poštu.

Požadavky:
znalost AJ na úrovni min. B1; řidičský průkaz sk. B; znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook; internet); slušné a solidní vystupování

Zájemci se mohou hlásit:
Pozn.: uchazeč zašle nejdříve životopis na uvedený e-mail, následně bude telefonicky sjednán termín prohlídky pracoviště a pohovoru.

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2024

Máte zájem o nabídku Administrativní pracovník/pracovnice - denní recepční (OZP)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Milan Kapoun z Bezpečnostní služba DELTA s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Administrativní pracovník/pracovnice - denní recepční (OZP)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.