Volné pracovní místo  ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK / PRACOVNICE

Firma
Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 140 Kč / hodinu

Náplň práce: Asistenční práce a administrativní podpora - tisk, skenování, skládání výkresů apod. Péče o prostory o prostory jednacích místností (úklid, doplnění zásob, květiny)
Distribuce dokumentů na poštu, podatelny
Požadujeme:
Hledáme především zodpovědného a pečlivého člověka, který bude spolehlivou podporou ateliéru
Znalost práce s MS Office
ŘP sk. B výhodou, není podmínkou
Nabízíme:
Práci na zkrácený úvazek cca 10 hodin týdně, vhodné jako přivýdělek
Práce v dopoledních hodinách cca 2 hod/den. Začátek a konec pracovní doby v rozmezí mezi 8 -12 hod, dle domluvy a preferencí kandidáta (ky)
Stabilní zázemí prosperující společnosti
Příjemný pracovní kolektiv
Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete prosím Váš životopis na e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2024 do 1.4.2025