Volné pracovní místo  ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK V TECHNICKÉM OBORU

Firma
Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda 14 000–16 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK V TECHNICKÉM OBORU
POŽADAVKY:
Nejdůležitější podmínkou je technické vzdělání - strojní, elektro apod., či ekonomické, výborný vztah k matematice, technickým výpočtům, ekonomice, příjemné vystupování a komunikativnost, samostatnost, aktivní přístup k práci a sebevzdělávání, pečlivý, spolehlivý, řidičský průkaz B. Nutnou podmínkou je psát a mluvit v AJ či NJ.
NÁPLŇ PRÁCE:
Příprava technické dokumentace a výpočtů, administrativní práce, kontrola a evidence skladových zásob, práce v technických PC programech, v Pohodě, komunikace se zákazníky. Obchodní činnost, dotace nová zelená úsporám.
HLÁSIT SE: Alena Kolářová email: použijte odpovědní formulář

Benefity

  • Zvláštní prémie - stravenky, příspěvek na dopravu, týden dovolené navíc

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyšší odborné vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 6.12.2016 do 5.12.2017