Volné pracovní místo  Administrativní pracovník

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 16 000–20 000 Kč / měsíc

Do našeho týmu hledáme administrativního pracovníka /administrativní pracovnici se znalostí německého jazyka na komunikativní úrovni.
Náplň práce:
  • administrace dvou e-shopů v německém jazyce,
  • elektronické odbavení objednávek,
  • překlady českých letáků do němčiny,
  • grafická úprava fotografií, tvorba akčních letáků v grafickém programu, …
Požadujeme:
  • znalost něm.jazyka na komunikativní úrovni /komunikace v něm.jazyce slovem i písmem/,
  • rychlá orientace mezi několika programy najednou,
  • znalost práce s pc /word, excel, powerpoint/,
  • řidičský průkaz skup. B výhodou,
  • spolehlivost, samostatnost, odolnost vůči stresu.
Nabízíme:
  • práce v příjemném prostředí a přátelském kolektivu
  • nástupní plat: 16.000 - 20.000 Kč
  • závodní stravování
V případě zájmu zasílejte životopisy na uvedený e-mail nebo volejte na tel. č. použijte odpovědní formulář .

Požadovaná znalost jazyků

  • Němčina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2017