Volné pracovní místo  Administrativní pracovník/ce, pokladní

Lokalita Mělník
Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 15 000 Kč / měsíc

Pro naši nově otevíranou prodejnu v Mělníku hledáme schopné a ambiciózní pracovníky na pozici POKLADNÍ.

Náplň práce:
  • markování zboží na pokladně
  • sjednávání splátkových smluv
  • administrativa spojená s chodem prodejny (pošta, tisk cenovek, vedení dokumentace prodejny)
  • doplňkový prodej

Požadujeme:
  • komunikativnost a obchodní nadání
  • znalost práce na PC
  • zodpovědnost a spolehlivost
  • chuť pracovat a učit se novým věcem
  • trestní bezúhonnost

Výběrové řízení na Vámi vybranou pozici se bude konat ve středu 2. 11. 2016 od 10:00 do 16:00 hod.(přijít můžete kdykoliv v tomto časovém rozmezí) v prostorách Hospody U Beníšků, Palackého 125/27, 276 01 Mělník.

S sebou si, prosím, přineste životopis s fotografií. Není nutné se předem ohlašovat.

Těšíme se na Vaši účast!

Vhodné pro

Směnnost

Turnusové služby

Pracovní období

od 7.11.2016