Volné pracovní místo  Administrativní pracovník/ce

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 15 000–19 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • práce s pokladnou, platebním terminálem a hotovostí; řešení zákaznických reklamací; administrativní činnosti spojené s chodem prodejny; zodpovědnost za osobní výsledky.

Požadujeme:
  • zkušenosti z maloobchodního prodeje (v oboru elektro - výhodou); znalost práce na PC (MS Excel, internet, SAP - výhodou); příjemné vystupování a prozákaznický přístup; pečlivost a systematičnost; výborné komunikační a prodejní dovednosti; pozitivní myšlení, chuť pracovat a učit se novému; trestní rejstřík bez záznamu.

Nabízíme:
  • náročnou a motivující práci se zázemím úspěšné české nadnárodní společnosti; reálnou možnost kariérního a profesního růstu; možnost neomezeného výdělku dle vlastních schopností; propracovaný systém vzdělávání; výhodné zaměstnanecké slevy; směnnost krátký-dlouhý týden

Zájemci se mohou hlásit:

Místo výkonu práce:FAST ČR, a.s./Planeo Elektro, Družstevní č.p. 2072, 753 01 Hranice 1

Vhodné pro

Směnnost

Turnusové služby

Pracovní období

od 1.7.2016