Volné pracovní místo  ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 21 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce: administrativní podpora.
Požadujeme pečlivost, zodpovědnost, schopnost týmové práce, časovou flexibilitu a znalost práce na PC - pokročilá úroveň MS Excel podmínkou (součástí výběrového řízení test). Praxe na obdobné pozici výhodou.
Nabízíme silné zázemí v rozvíjející se české společnosti s výrobními prostory v Liberci, práci ve stabilním kolektivu, zajímavé finanční ohodnocení a další benefity. Stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, pružná pracovní doba, příjemné prostředí, jazykové a odborné kurzy, služební telefon i k soukromým účelům.
Pro bližší informace či zasílání životopisů kontaktujte pí. Wolf.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 22.6.2017