Volné pracovní místo  administrativní pracovník/ice - technické zaměření

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 17 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Životopis předem na e-mail: použijte odpovědní formulář
Náplň práce:
Komunikace s klienty, prodej stavebních produktů a materiálů. Aktivní vyhledávání a získávání nových zákazníků, péče o stávající klienty. Znalost a prezentace produktů, zpracování dotazů a poptávek od zákazníků, tvorba cenových nabídek, vedení agendy klientů atd..

Požadujeme:
  • dobré komunikativní schopnosti
  • ukončené středoškolské vzdělání technického směru
  • příjemné vystupování - jednání se zákazníky
  • obchodní dovednosti výhodou
  • iniciativní přístup k řešení úkolů
  • řidičský průkaz sk. B, znalost práce s PC ( word , excel, outlook )
  • samostatnost, flexibilitu, spolehlivost, svědomitost, zodpovědnost, bezúhonnost, ochota učit se novým věcem

Nabízíme:
  • motivující finanční ohodnocení dle dosahovaných výsledků
  • zázemí stabilní společnosti
  • odborné proškolení
Nástup ihned.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.12.2016