Volné pracovní místo  ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE KANCELÁŘE MO ČB č.1

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 7 500 Kč / měsíc

NÁPLŇ PRÁCE: administrativní činnosti při příjmu, vyřizování, odesílání a ukládání písemností, fakturace, příjem hotovostních plateb, vedení pokladní knihy, styk s bankou včetně internetového bankovnictví, prodej povolenek k lovu ryb, vedení členské evidence a komunikace se členy ČRS MO ČB č.1, administrativní podpora orgánů ČRS MO ČB č.1
POŽADAVKY: vzdělání střední odborné s maturitou nebo s výučním listem, praxe v administrativě podmínkou
Pracovní doba: poloviční úvazek, tj. 50% ročního fondu pracovní doby, zkušební doba 3 měsíce
Mzda: základní nároková Kč 7500,- ; nenároková: 15% prémie/měs.
PODMÍNKY VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ: Přihlášku do výběrového řízení formou motivačního dopisu s přiloženým životopisem může uchazeč doručit vyhlašovateli výběrového řízení v listinné formě osobně nebo poštou na adresu jeho sídla, v elektronické formě na adresu použijte odpovědní formulář Přihláška musí obsahovat i kontaktní údaje uchazeče - telefon, e-mail. Termín podání přihlášek do 22.9.2017.
Vyhlašovatel výběrového řízení si vyhrazuje právo nevybrat žádného uchazeče, případně toto výběrové řízení kdykoliv zrušit. Oznámení o zrušení výběrového řízení bude umístěno na internetových stránkách vyhlašovatele.

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 11.9.2017