Volné pracovní místo  administrativní pracovník/pracovnice

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 13 000–20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • nákup surovin pro výrobu hnojiv
  • nákup služeb
  • komunikace s přidělenými dodavateli a vyhledávání nových dodavatelů
  • vyhodnocování nabídek
  • optimalizace stavu a řízení zásob

Požadavky:
  • min. SŠ vzdělání
  • výborná znalost anglického jazyka na obchodní úrovni podmínkou (schopnost vést obchodní jednání, obchodní korespondence, vyřizování telefonátů), druhý cizí jazyk výhodou
  • zkušenost z oblasti obchodu a logistiky
  • znalost chemie výhodou
  • znalost práce na PC (Excel, Word, Outlook, internet), systém Helios výhodou
  • výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
  • samostatnost, pečlivost a zodpovědnost

Nabízíme:
  • možnost seberealizace
  • závodní stravování
  • nástupní plat 13-20.000,-Kč
  • pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
  • nástup možný od září 2016

Vážní zájemci mohou zasílat své životopisy na email: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 3.10.2016 do 31.3.2017