Volné pracovní místo  Administrativní pracovník/pracovnice

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce Pardubice.
Pracovní úvazek plný nebo zkrácený, práce na HPP možné i na DPP.
Náplň práce:
  • Vedení evidence odpadů v programu EVI (zadávání dat do PC)
  • Vystavování evidenčních listů, průvodek a popisů odpadů
  • Evidence přepravy nebezpečných odpadů
  • Spolupráce při vystavování podkladů k fakturaci
  • Administrativní podpora při BOZP + ISO
  • Přijímání a odesílání pošty
  • Objednávání kancelářských potřeb, pracovních pomůcek a oděvů
  • Výpomoc při zajišťování chodu společnosti na zákaznickém centru
Požadujeme:
  • SŠ vzdělání
  • Práce s PC (MS Office, Word, Excel, Outlook, datová schránka)
  • Komunikativnost, příjemné vystupování vůči zákazníkům
  • Smysl pro organizaci a odpovědnost
  • Dotahování věcí do konce
Nabízíme:
  • Zaškolení na danou pozici
  • Praxe v oboru není podmínkou
  • Práce na dobu určitou na 1 rok, poté prodloužení na dobu neurčitou
  • Možnost práce i na zkrácený úvazek
  • Firemní stravování na pracovišti
  • Mobilní telefon i pro soukromé užívání
  • Mzdové ohodnocení dohodou dle znalostí a dosažené praxe, po zapracování možné navýšení osobního ohodnocení
  • Účast na firemních akcí
  • Školení
  • Nástup možný ihned
Pokud Vás tato pozice zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, zašlete nám svůj životopis.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - textový editor (Word) - MS Office
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta - Outlook, datová schránka

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.12.2017