Volné pracovní místo  Administrátor/ka podpory klientského centra

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 15 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Ostrava - Moravská Ostrava

První kontakt e-mailem: použijte odpovědní formulář

Více informací na použijte odpovědní formulář

Popis pracovní pozice:
  • telefonická, e-mailová a osobní komunikace se stávajícími i novými zákazníky
  • návrh a řešení potencionálních či optimalizace současných obchodních aktivit společnosti (NEJEDNÁ SE O NABÍZENÍ SLUŽEB PO TELEFONU)
  • zpracovávání, vyhodnocování a řešení podnětů z jednání se zákazníky společnosti
  • dohled a technická podpora aktivit zákazníků společnosti
  • zpracovávání podkladů a dokumentací k veřejným zakázkám zákazníků společnosti
  • organizace schůzek, realizace prezentací a školení

Co očekáváme?
  • znalost anglického jazyka (slovem i písmem), znalost dalšího jazyka výhodou
  • uživatelská znalost obsluhy počítače (MS Office, internet, aj.)
  • velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti
  • schopnost týmové práce na přidělených úkolech
  • spolehlivost, tvořivost a analytické schopnosti
  • aktivní řidič/ka a vlastník/ce řidičského průkazu sk. B

Po roce možnost navýšení mzdy.

Nástup ihned.
HPP na dobu neurčitou.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2016