Volné pracovní místo  Analytici

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 20 000–25 000 Kč / měsíc

Požadavky: VŠ vzdělání (Finance, Ekonomie, Podniková administrativa či podobné zaměření)
  • zkušenost z oblasti financí není podmínkou, avšak kandidáti musí disponovat ekonomicky/finančně zaměřeným vzděláním
Velmi dobré analytické a logicko-kombinační schopnosti
Dobrá úroveň anglického jazyka
Proaktivní přístup k řešení každodenních úkolů
Zájem a schopnost se učit novým věcem
Velmi dobrá znalost práce na PC - MS Office (Word, Excel, Powerpoint, Access)
Analytické myšlení, otevřenost a komunikativnost
Hlavní náplň práce:
  • Příprava podkladů pro finanční analýzy, ekonomické modelování, ekonomické kalkulace, apod.
  • analýza získaných dat, vypracování pravidelných reportů
  • příprava statistik a prezentací
  • denní komunikace se členy managementu, spolupráce na probíhajících projektech v rámci organizace
řešení různorodých problémů spojených s průběhem projektů
  • podílení se na přípravě budgetu
  • perativní správa pohledávek a analýzy finanční pozice zákazníků
Společnost nabízí opravdovou příležitost, široké zaměstnanecké výhody, možnost kariérního růstu i v rámci mezinárodního prostředí a možnost práce v úspěšném dynamickém a přátelském týmu.
Benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, připojištění, jazykové kurzy, zaměstnanecké slevy, pravidelná školení
Nástup možný od ledna 2016.
Písemný strukturovaný životopis zašlete do 30. listopadu na e-mailovou adresu: použijte odpovědní formulář nebo poštou na adresu: Pipelife Czech s.r.o., Lenka Kunzová, Kučovaniny 1778, 765 02 Otrokovice, tel. použijte odpovědní formulář .

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.1.2016