Volné pracovní místo  Analytik a metodik pro informační systémy

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

pracovní náplň:
  • Podílení se na obchodních procesech a systémových analýzách,
  • zavádění aplikací a procesů,
  • uživatelská podpora
  • participace na rozvoji SW (samostatných produktů nebo modulů)

Požadavky na nového člověka do našeho týmu:
  • Minimálně 2 roky odborné praxe,
  • VŠ nebo SŠ vzdělání - zaměření na IT výhodou,
  • Dobré předpoklady pro tvorbu analytické a návrhové dokumentace k projektům,
  • Znalosti z oblasti IT - zejména zkušenosti se správou a vývojem IS, MS Office,
  • Komunikační schopnosti, dobré vystupování,
  • Uvítáme znalost angličtiny nebo němčiny alespoň na střední úrovni,
  • Časová flexibila, odpovědnost za svěřené projekty.
  • Schopnost týmové i samostatné práce.
  • Řidičský průkaz B, aktivní řidič.

Oceníme zkušenosti v:
  • Integraci informačních systémů ve výrobě.
  • Řízení projektů a vedení projektové dokumentace (metodika Prince2 výhodou)
  • Práce se zákazníky - komunikace, hledání řešení a školení uživatelů.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - pasivní

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Zvláštní prémie - Za každou úspěšně realizovanou zakázku.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2017