Volné pracovní místo  ANALYTIK/-ČKA

Firma
Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda od 19 730 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

ANALYTIK/-ČKA
  • PP na dobu určitou 1 rok, s následnou možností doby neurčité; nástup dle dohody
  • Platová třída 11 (platový stupeň 1-12 dle započtené praxe) + osobní ohodnocení. Odměňování se řídí NV č. 564/2006 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů.
  • Náplň práce: * správa a aktualizace vstupních informací jednotné datové základny (souhrnné analytické, technické a ekonomické informace); * sběr a analýza informací o stavu silničních komunikací, vytváření prediktivních modelů; * analýza a interpretace dat; * analytická podpora rozhodovacích a řídících procesů; * tvorba a údržba standardní analytické dokumentace; * správa datového skladu; * správa interního kontrolního systému; * operativní IT podpora
  • Bližší informace k obsahu práce Vám podá ekonomický náměstek, Ing. Lubomír Kuchař, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář
  • Požadavky: * VŠ/Bc. vzdělání - (informatika, informační technologie); * 2 roky praxe výhodou; * znalost práce s databázemi a správou dat (SQL)
  • Další požadované dovednosti, znalosti a schopnosti: * základní znalost angličtiny (technická dokumentace); * odborné předpoklady; * analytické a koncepční myšlení; * ochota se dále vzdělávat; * řidičský průkaz skupiny B; * aktivní přístup, schopnost komunikace a vyjednávání; * bezúhonnost
  • Nabízíme: samostatnou různorodou práci a stabilní zázemí; pružnou pracovní dobu, jednosměnný provoz, 5 týdnů dovolené, stravenky; sick days; příjemné pracovní podmínky
  • Životopisy zasílejte na adresu: použijte odpovědní formulář do předmětu uveďte „analytik“.
  • K životopisu připojte: výpis z evidence Rejstříku trestů, ne starší než 3 měsíce (lze nahradit čestným prohlášením), v případě pozvání k výběrovému řízení výpis z evidence Rejstříku trestů nutností), kopii dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání
  • Celý inzerát naleznete na použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - databázové systémy
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.12.2017 do 30.11.2018