Volné pracovní místo  Analytik/čka - vývojář

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–30 000 Kč / měsíc

Rádi pracujete na zajímavých projektech? Umíte naslouchat lidem, chápete potřeby zákazníků a dokážete jim poradit? Máte schopnost samostatně řešit úkoly a dosahovat výsledků?

Pracovní náplň:
  • Náplní práce je vývoj software pro lázně a hotely
Základní znalost: .NET, C#, Centura (Gupta), znalost SQL, PL/SQL a databázového prostředí Oracle
  • Podílení se na všech fázích vývoje produktu od prototypu až po finální výrobek

Popis práce:
  • tvorba produktové dokumentace
  • vývoj vlastního softwaru podle individuálních potřeb zákazníků
  • vytváření technických správ a správ s průběhem postupu zadaných úloh
  • spolupráce s dalšími odděleními a týmy v rámci společnosti

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Požadujeme:
  • VŠ nebo SŠ vzdělání
  • zkušenosti s poskytováním poradenství
  • velmi dobré komunikační schopnosti (slovem i písmem)
  • schopnost vytvářet dobré vztahy se zákazníkem
  • orientaci na zákazníka a výsledek
  • znalost hotelových/lázeňských procesů výhodou
  • znalost anglického nebo ruského jazyka výhodou

Benefity: bonusy/prémie, provize z prodeje, mobilní telefon, notebook, volná pracovní doba, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti. Zašlete nám svůj strukturovaný životopis nejlépe i s fotografií na adresu: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.9.2016